МЕТОДИЧНИЙ КВЕСТ

5 лист. 2019
Враховуючи важливість і значущість розвитку мовлення для подальшого становлення особистості дитини та спираючись на здобутий досвід по впровадженню квес-технології, вихователь-методист Богодухівського ДНЗ № 5 «Ялинка» Білоус Л.С. підготувала і провела з педагогічними працівниками методичний квест «Розвиток образного мовлення дітей старшого дошкільного віку».

Команди педагогів чекали цікаві завдання, які спонукали до дискутування, обстоювання власної думки, проявів творчості, командної роботи,  компетентності в питаннях реалізації завдань мовленнєвого розвитку дітей, мотивували до соціальної та пізнавальної активності.

Завідувач ЗДО Нечай Л.Г. підвела підсумок  проведеного новітнього заходу та наголосила на ефективності використання інноваційних підходів як до роботи з педагогами, так і до роботи з дітьми.